Indiana Potumbles at Home to Northwestern in Big Ten Opener

BLOOMINGTON, Ind. – W mowie baseballowej, to była piłka ostrzegawcza. W football talk, to była Zdrowaś Maryjo pass, który został znokautowany nieszkodliwie.

Indiana w środę wieczorem odważnie powalczył z Northwestern. mimo, że ich Rajd dostał kartonowe wycinanki w hali montażowej na krawędziach siedzeń, to nie wystarczyło.

za mało.

Indiana przegrała 74-67 z Northwestern, tracąc swoją wielką dziesiątkę, mimo że była dziewięciopunktową faworytką. Hoosiers usunęli 15-punktowy deficyt i faktycznie prowadzili przez kilka minut w drugiej połowie, ale schylili się w dół i nie mogli uzyskać decydującego spojrzenia w ostatnich minutach.

po przegranej, po raz pierwszy z The Wildcats w Assembly Hall od 2014 roku, Indiana spada do 5-3 w sezonie i 0-1 w Wielkiej dziesiątce. Northwestern jest teraz 5-1 i 2-0 w lidze po raz pierwszy od sezonu 2006.

Indiana miala 16 obrotow, co po prostu nie wyciagnie tego w konferencji. Kilku z nich też zeszło w dół, gdzie kilka luźnych rzeczy kosztowało ich szansę na wygraną.

„Mieliśmy mnóstwo nieodpowiednich sztuk, od których staramy się uciec. Musimy wierzyć w ruch piłki i pozwolić na dobre rzeczy.

” jesteśmy teraz zbyt niechlujni. Mamy zbyt wiele sztuk, które nam nie pomogą. Nie możemy odwrócić piłki 16 razy i wygrać, Nie w tej lidze. I mieliśmy ostatnio ciężkie obroty, które naprawdę nas zabolały.”

miły powrót Indiany w drugiej połowie był napędzany przez lepszą intensywność defensywy, zmuszając sześć obrotów w pierwszych siedmiu minutach do powrotu do gry. Franklin trafił za trzy punkty, by wyprzedzić Indianę 50-47, a dwa rzuty wolne Thompsona dały Indianie wynik 54-50 8:56.

ale potem Northwestern poszedł na kolejny bieg, zdobywając 12 prostych punktów, aby wrócić do przodu 62-54. Jackson-Davis wykonał dwa rzuty wolne i miał wsad, a następnie Franklin trafił kolejne trzy punkty z 3:34 pozostało, by odzyskać Indianę z dwójką na 63-61. Chase Audige uderzył twardego skoczka na pasie dla Northwestern i Indiana nie mógł się zbliżyć.

„na odcinku byliśmy niechlujni i przeciwko dobrej drużynie, po prostu nie można zrobić,” powiedział Jackson-Davis, który zakończył z zespołem wysokie 22 punkty, wykonując 9-z-12 strzałów z pola i 4-z-6 z linii rzutów wolnych. Franklin miał 16, A Thompson 11, z czego dziewięć punktów przypadło w drugiej połowie.

Hoosiers wyglądali na ospałych wcześnie i pojawiali się w każdej części gry. Nie trafili sześciu z pierwszych siedmiu rzutów wolnych, byli tylko 2 na 9 wcześniej z 3-punktowej odległości i popełnili kilka głupich zwrotów.

co gorsza, nie zapewniały one zbyt dużego oporu, rezygnując z wielu łatwych koszy na dribblach.

” po raz pierwszy w ośmiu meczach nasza obrona nas zawiodła ” – powiedział Miller. „Daj Northwestern kredyt. To naprawdę dobry zespół i wykonują na wysokim poziomie.

„ale jestem naprawdę rozczarowany tym, jak graliśmy, ponieważ nie sądzę, aby nasza drużyna akceptowała grę w ten sposób.”

podobnie jak w sobotnim zwycięstwie z Butlerem, Indiana podniósł się z podłogi na początku drugiej połowy. Wymusili obroty na jednym końcu, zamieniając je na punkty. To był zupełnie inny zespół wychodzący z przerwy i szybko się wyprzedził

„w drugiej połowie byliśmy lepsi i zrobiliśmy kilka przystanków” – powiedział Miller. „Udało nam się nieźle pobiegać i dobrze było to zobaczyć.

” kiedy dostaliśmy prowadzenie do czterech z dziewięciu do przejścia, myślałem, że czuliśmy się tam całkiem dobrze. Ale myślę, że byliśmy zmęczeni i zmęczenie zdecydowanie odegrało ważną rolę. Będziemy musieli zagrać więcej facetów.”

Będą ćwiczyć wcześnie w czwartek, i autobus do Champaign, Ill. w Boże Narodzenie na sobotni mecz z rozstawionym z numerem 13 Illini.